مقدمتان گلباران

صفحه نخست

ياهو

فيس بوک

فرارو

مهر

ایسنا

دانش نیوز

منوي راست وبلاگ


بخش هاي وبلاگ

تلکس خبری
مشاوره های کنکوردان
پاسخ به سوالات
ارسال مطلب به کنکوردان
آشنایی با رشته ها ی دانشگاهی
کتاب و مقاله الکترونیکی
کدها و آموزش های اینترنتی
ادبی
مذهبی
مطالب جالب
دانلود قالب
کد موزیک
دانلود
تبلیغات
معرفی دانشگاه ها
نوشته های مدیر
بخش جدید

 

E - mail 

konkoordan@yahoo.com 

تايخچه کنکوردان

کنکوردان تو یه روز برفی تو یکی از شهرهای برفی به دنیا اومد . از اول ابتدایی تا آخر پیش دانشگاهی همیشه جزو بهترینهای شهر و مدرسشون بود . همیشه شاگرد اول یا دوم یا دیگه شقالقمر میشد سوم بود . تو 12 سال تحصیلش غیر پیش دانشگاهی معدلش از 50/19 پایین نیومد . تا اومد رسید به کنکور 87 تابستون 86 تا خواست از 3 تیر واسه 87 بخونه 5 تیر یکی از اعضای خونوادش دچار شکستگی شدید شد و نتونست تابستون رو بخونه . بعد اومد خوند و جبران کرد کمبودها رو اما 15 خرداد 87 درس 2 هفته مونده به کنکورش آبله مرغانی رو گرفت که همه زیر 5 سال میگیرن . رتبه های زیر 1000 اون تو کنکورهای آزمایشی سنجش شد زیر 2000 کنکور 87 اینجا بود که کنکوردان که تقریبا از قبولیش مطمئن شده بود اومد و یه وبلاگ واسه دوستهای 88 خودش زد تا اونها رو خیر سرش راهنمایی کنه ( در تاریخ 20 مرداد 87 وبلاگی با آدرس www.konkor-1388.blogfa.com رو ایجاد کرد . ) بعد تو اون راهنمایی های مشاوره ایش رو آورد تا همه استفاده کنن . اما غافل از اینکه 15 شهریور 87 خودش یه مردود از مردودهای کنکور 87 بود . بعد اومدن مردودیش رفت سازمان سنجش ( از آذربایجان تا تهران ) تا شاید اعتراض کنه و اشتباهی شده باشه . اما وقتی رسید جلو سنجش دید رتبه 7 منطقه سه انسانی و چندتا رتبه دو رقمی دیگه وایستادن جلو سنجش و اونها رو راه نمیدن تو . کنکوردان هم واقعا خجالت کشید بره و بگه منم با رتبه زیر 2000 اعتراض دارم و برگشت خونشون . اینجا بود که کنکوردان به دلایلی وبلاگی با عنوان www.konkoor88.blogfa.com رو ایجاد کرد و انتخاب هاش رو گذاشت اونجا تا همه بدونن که چه بلایی سرش اومده . بعد از مهر 87 تا آذر بدلیل منتظر بودنش واسه تکمیل ظرفیت وبلاگ با آدرس www.konkornews.blogfa.com رو ایجاد کرد و با دوستهای خوبی که اونها هم مردود بودن آشنا شد و روزهای خوشی رو با اونها سپری کرد . بعد از جریانهایی که مجلس و سنجش روی تکمیل ظرفیت 87 راه انداختند کنکوردان از ناراحتی و بدلایل دیگه ای که اگه بگم خیلی طولانی میشه وبلاگهای قبلیش رو حذف کرد و وبلاگ یادگار مردودین کنکئر 87 رو درست همزمان با اعلام نتایج دوره های غیرروزانه تکمیل ظرفیت با آدرس www.ymk87.blogfa.com ثبت کرد تا نام مردودین 87 برای همیشه در خاطره ها بمونه که اون رو هم بخاطر این که باعث ناراحتی بود حذف کرد و تا چند روز بی وبلاگ بود تا بالاخره با امیدی که لا اقل به کامپیوتر صنعتی قم داشت وبلاگ کنکوردان رو زد تا اگه قبول شد کارهای کنکوریشو ادامه بده و به همنوعاش خدمت کنه . اما تقدیر طوری رقم خورد که تو روزانه تکمیل ظرفیت ه مردود شد و حالا باید واسه سال 88 درس بخونه . این تاریخچه فعلی کنکوردان بود تا همه بدونن چه حقی از کنکوردان و امثال اون تو کنکور 87 خورده شد و هیچ کس هم صداش درنیومد . آره بعد از اومدن نتایج اولیه در ۱۵ مرداد ۸۸ و نتایج نهایی در شهریور ۸۸ بالاخره من در رشته مورد علاقم مهندسی برق در دانشگاه سراسری روزانه قبول شدم و بعد از کلی جریانات در پست ۶۰۰ کنکوردان اون رو تعطیل کردم .

 

 

.: کنکوردان :. - دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی منتشر شد

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی منتشر شد

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی منتشر شد
بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی سال 88 از صبح امروز در باجه های پست سراسر کشور قابل دسترسی است.

به گزارش خبرنگار مهر، دفترچه راهنمای انتخاب رشته ‌های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور قابل دسترسی است و از ساعت 8 صبح امروز نیز از طریق باجه مرکزی پست در هر شهرستان و در شهرستانهای بزرگ از طریق مناطق پستی تا روز شنبه 7 شهریورماه در اختیار داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قرار داده می ‌شود.

داوطلبان مجاز می توانند از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 4 شهریور تا ساعت 24 روز شنبه 7 شهریورماه برای انتخاب رشته در این آزمون در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اقدام کنند.

نتایج اولیه این آزمون از روز گذشته در سایت سازمان سنجش قابل دسترسی است و داوطلبان می توانند با ورود به سایت از کارنامه خود پرینت تهیه کنند.

+ نوشته شده در  88/06/02ساعت   توسط  


 

کليه حقوق اين وبلاگ اعم از مادي و معنوي متعلق به کنکوردان ميباشد و هر گونه سواستفاده از آن پيگرد قانوني خواهد داشت

منوي چپ وبلاگ


آخرين مطالب

 

برو تو face book

پيوند ها


کد وبلاگ

آپلود عکس